فروش مطلب از جمله مواردی است که ممکن است هر سایتی به آن نیاز داشته باشید، شما به عنوان مدیر یک سایت و یا طراح سایت ممکن است لازم داشته باشید از امکانی استفاده کنید که کاربران برای مشاهده یک مطلب نیاز به پرداخت هزینه داشته باشند، این دقیقا همان کاری است که سیستم فروش مطلب انجام می دهد، این سیستم که بصورت کامپوننت و پلاگین برای جوملاآماده شده است این امکان را به شما می دهد که برخی مطالب سایت های جوملایی خود را به صورت فروشی قرار دهید و در این حالت کاربران برای مشاهده متن خبر نیاز دارند که مبلغ مشخص شده را پرداخت نموده و سپس مطلب را مطالعه نمایند، در ادامه دموی افزونه به همراه آموزش های مربوطه را مشاهده خواهید کرد.


سیستم فروش مطلب به گونه ای نوشته شده است نیاز شما برای فروش مطلب را کاملا برطرف نموده است.
افزونه از یک کامپوننت و دو پلاگین تشکیل شده است، بعد از نصب و فعال سازی پلاگین های مربوطه تمام امکانات مورد نیاز به جوملای شما اضافه خواهد شد.
بعد از نصب پلاگین، فیلدهایی به صورت زیر به مدیریت مطالب جوملای شما اضافه خواهد شد:
سیستم فروش مطلب از طریق جوملا

نکته: میتوان از این افزونه برای فروش فایل نیز استفاده کرد! به گونه ای که لینک دانلود را در متن مطلب قرار داد و کاربر برای مشاهده مطلب و لینک باید مبلغ مشخص شده برای مطلب را پرداخت نماید، البته برای فروش فایل سیستم مخصوص این کار قبلا طراحی و منتشر شده است.

این سیستم بدون محدودیت نصب در اختیار کاربران قرار میگیرد.

مهمترین خصوصیت این افزونه این است که با هسته جوملا کاملا سازگار است به سادگی میتوانید با اضافه کردن هر مطلب جدید در کنار جزئیات آن مشخص کنید فایل فروشی است یا نه و بعد از بروزرسانی جوملا نیز این تغییرات به جا خواهد ماند.
بصورت پیش فرض سیستم درگاه های زرین پال و جهانی پی را دارا است ولی میتوان درگاه های دیگر را نیز اضافه کرد و به سادگی از چندین درگاه برای فروش مطالب استفاده کرد.
سیستم فروش مطلب از طریق جوملا

این افزونه برای جوملا 2.5 و جوملا 3 آماده شده است و موقع سفارش باید نسخه جوملای خود را در فرم سفارش انتخاب نمایید.
برای مشاهده دموی آنلاین افزونه به دموی افزونه ها مراجعه نمایید: http://demo.rmjoomla.ir
برای سفارش به فروشگاه محصولات مراجعه نمایید.