ماژول و کامپوننت پرداخت آنلاین جوملا به این منظور طراحی شده است تا نیازهای سایت شما برای پرداخت های اینترنتی از طریق سایت را برطرف نماید. هر وبسایتی معمولا نباز به برخی پرداخت های اینترنتی دارد و مدیریت این پرداخت ها همیشه به عنوان دغدغه ای برای طراحان و مدیران سایت ها شناخته شده است، با استفاده از سیستمی که طراحی شده است سایت شما مجهز به یک سیستم پرداخت اینترنتی یکپارچه خواهد شد که در آن می توانید لیست کاربران به همراه پرداخت های انجام شده توسط هر کاربر و اطلاعات هر پرداخت را مشاهده نمایید، در ادامه دموی آنلاین سیستم جامع پرداخت جوملا را مشاهده خواهید کرد و با کارکرد قسمت های مختلف آشنا خواهید شد.

سیستم پرداخت جوملاسیستم پرداخت جوملا

امکانات سیستم پرداخت جوملا
اختصاص به منو: در این حالت میتوانید صفحه پرداخت را به یک منوی خاص اختصاص دهید و کاربران با کلیک روی منو وارد صفحه پرداخت شوند.
ماژول پرداخت: در این حالت با وارد کردن اطلاعات پرداخت و کلیک روی پرداخت در ماژول، به صفحه پرداخت در افزونه هدایت خواهند شد.
فیلدهای گرفته شده از کاربران: نام، تلفن همراه، ایمیل، توضیحات
پلاگین های پرداخت بانکی: زرین پال، پی لاین، جهان پی
قسمت درگاه های پرداخت بانکی بصورت پلاگین پیاده سازی شده است و در صورت نیاز میتوانید ترتیب درگاه ها را تغییر دهید، عنوان درگاه را تغییر دهید و یا درگاهی را غیرفعال نمایید.
به ازای هر پلاگین پرداخت جدید 50 هزارتومان به مبلغ کل سیستم اضافه خواهد شد
قابلیت اضافه کردن درگاه های ملت، پاسارگاد، پارسیان و ...
کد امنینی: در صورت نیاز میتوانید کدامنیتی را در صفحه پرداخت فعال نمایید.
ارسال پیامک به مدیر و کاربر پرداخت کننده: در صورت نیاز میتوانید تنظیم کنید بعد از هر پرداخت به مدیر و کاربر پرداخت کننده پیامک ارسال شود. (با امکان ایجاد پیام سفارشی)
دارای نسخه های جوملا 2.5 و 3

برای مشاهده دموی آنلاین به دموی افزونه ها مراجعه نمایید: http://demo.rmjoomla.ir
برای خرید نسخه تجاری به فروشگاه محصولات مراجعه نمایید.

در صورتی که بعد از مشاهده نسخه آزمایشی و مطالعه امکانات، قصد خرید نسخه تجاری این افزونه را داشتید به فروشگاه محصولات مراجعه نمایید.