همانطور که میدانید و در قسمت های مختلف جوملا از جمله مدیریت مطالب، ماژول ها، تماس ها و بسیاری از قسمت های جوملا برای یادداشت کردن متن از ویرایشگر استفاده می شود. ویرایشگر jce یکی از این موارد است. ویرایشگرها این امکان را به شما می دهند تا بدون استفاده از تگ های html و ... متون خود را با قالب بندی مناسب در جوملا ذخیره نمایید. ویرایشگر پیش فرض جوملا امکانات کمی را در اختیار مدیر سایت قرار می دهد و مطمئنا اگر امکانات ویرایشگر هر چه قدر وسیع تر باشد مدیر در وارد کردن محتوای سایت راحت تر و با سرعت بیشتری عمل خواهد کرد. jce قدرتمندترین و با امکانات ترین ویرایشگر جوملا است. این ویرایشگر امکانات زیادی دارد و شما میتوانید از جوملای جهانی الحاقات و پلاگین های زیادی را برای آن دانلود کرده و استفاده نمایید. در این قسمت آخرین نسخه این ویرایشگر یعنی 2.3.4.4 را بصورت کاملا فارسی برای جوملا 2.5 و جوملا 3 قرار داده ایم تا کاربران محترم استفاده نمایند. برای مشاهده مراحل نصب و فعال سازی و امکانات این ویرایشگر به ادامه مطلب مراجعه نمایید.


بعد از نصب کامپوننت، به قسمت تنظیمات کلی جوملا رفته و طبق تصویر زیر ویرایشگر jce را انتخاب و ذخیره نمایید:دانلود آخرین نسخه jce

بعد از انتخاب ویرایشگر و ذخیره کردن تنظیمات کلی جوملا، در مدیریت مطلب و ماژول ها و ... ویرایشگر jce برای مدیریت محتوا برای شما نمایش داده می شود:
دانلود آخرین نسخه jceامکانات افزونه
:

امکان اضافه نمودن پاپ آپ به نوشته ها
امکان مدیریت فایل های تصویری از خود ویرایشگر
امکان اضافه نمودن فونت های جدید به جوملا
امکان بارگذاری فایل های فلش و نمایش آن
امکان تغیر پوسته ویرایشگر
امکان صدور مجوز برای گروه های مختلف کاربری برای استفاده از ویرایشگر
امکان بارگذاری فایل ها در جوملا و درج لینک ها
امکان درج کد در متون و ...

دموی مدیریت بصورت فارسی شده:دانلود آخرین نسخه jce
{xtypo_info}فایل ضمیمه بروزرسانی شد و برای هر دو نسخه جوملا 2.5 و جوملا 3 قابل نصب و استفاده می باشد {/xtypo_info}


{jd_file file==35}